2013. október 22.
Tartalom: fogyasztjuk és/vagy előállítjuk?
Nagy érdeklődéssel hallgattam az online média szekció előadásait az idei Internet Hungary-n, ugyanis kíváncsi voltam, megmondja-e valaki a tutit, azaz mely irányba fog elmozdulni a tartalomfogyasztás. Az írott sajtó háttérbe szorul-e a videós tartalmak térnyerésével? Már jómagam is többször leírtam: a tartalom a király. Legelőször ez a mondat Bill Gates…







